Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zombie ksicht vs stužkovák

Tento článek bude nejspíš užitečnější pro slečny a dámy.

 

Totiž, občas by Pacientka ráda vyrazila do společnosti. Osobně sice nesnáším beauty blogy a frndičky, co se tak moc zabývají svou fasádou, ale někdy není zbytí. Nebudu to příliš rozvádět a půjdu rovnou na věc. Chceme do divadla, na ples, vernisáž, ... a máme tyto potíže:

  1. zvýšená tělesná teplota a bolest: na zvýšenou teplotu Paralen nebo Ibalgin, podle vlastního úsudku, Ibalgin pomáhá lépe při trochu silnějších bolestech, popř. musíte využít nějaké své předepsané kousky od lékaře (např. na křeče v břiše je skvělý Buscopan)
  2. modřiny po infuzích: dlouhé rukávy, nebo rozkošná vrstva makeupu či BB krému podle intenzity zabarvení
  3. to samé na kruhy pod očima
  4. rozpraskané koutky: podle míry rozpraskání prvně mast od dermatoložky přímo pro anguli infectiosi a navrch makeup, v případě hlubších prasklin a rozmokvaných koutků musíme vyjít prostě a jednoduše tak, jak jsme, protože zaprvé makeup do prasklin nesnesitelně pálí, a za druhé: i po zakrytím makeupem zůstávají praskliny viditelné, zvlášť, když stále praskají a krvácejí či mokvají
  5. průjem: to je už na pováženou! Buď to zmáknete s tabletkou Imodia a zásobou vody nebo čaje, spíš ale doporučuju zůstat doma, abyste se vyhla dehydrataci, vyčerpání, mdlobám a společenským trapasům. Menstruační vložka je na místě.
  6. s sebou všechny léky, které byste mohla teoreticky potřebovat
  7. žádný alkohol, naopak trocha kofeinu neuškodí
  8. důležitá je prevence dalších komplikací nemoci: punčochy, bederní pás, svetr, ...

 

Ale pozor: nemusíte vůbec nic zakrývat, není se za co stydět. Hlavní je schopnost odhadnout, zda akci opravdu zvládnete, nebo raději zůstanete doma v posteli. :)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář